Menu Close

TĖVELIAI/GLOBĖJAI, KVIEČIAME ATLIKTI KASMETINĮ VAIKO SVEIKATOS PATIKRINIMĄ PRIEŠ SUGRĮŽTANT Į UGDYMO ĮSTAIGAS

Vasara yra puikus laikas pasirūpinti savo vaikų sveikata. Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ragina visus tėvelius/globėjus, kurie dar nesikreipė į gydymo įstaigą dėl profilaktinio vaiko sveikatos patikrinimo, nepalikti vizito paskutinei dienai.

Kasmetinis profilaktinis sveikatos patikrinimas, kurio metu įvertinama bendra sveikatos būklė, privalomas visiems vaikams iki 18 metų, taip pat pilnamečiams mokiniams, ugdomiems pagal bendrojo ugdymo programas. Vaikui augant, jo organizme nuolat vyksta pokyčiai, todėl tai yra puiki galimybė stebėti savo vaiko sveikatą, o pastebėjus sutrikimus – laiku juos pradėti gydyti. Norint profilaktiškai patikrinti vaikų sveikatą, reikia užsiregistruoti pas šeimos gydytoją ir gydytoją odontologą.

Primename, kad šeimos gydytojas, odontologas ar burnos higienistas asmens sveikatos priežiūros įstaigose, teikiančios pirminės odontologinės sveikatos priežiūros paslaugas, vaiko sveikatos patikrinimo duomenis turi įvesti į e.sveikatos sistemą. Kitu atveju, šie duomenys nebus matomi. Pasidomėkite ar gydymo įstaiga, kurioje atliekama  vaiko sveikatos patikra  gali tai padaryti.

Kasmetiniai profilaktiniai vaikų sveikatos patikrinimai turi būti atlikti iki rugsėjo 15 d., kviečiame tėvelius pasirūpinti vaikų sveikatos patikra jau dabar!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą