Menu Close

SAUGAUS EISMO AKCIJA „BŪK SAUGUS, ATSARGUS IR SVEIKAS“

Gegužės 12 d. 11-14 val. Anykščių miesto parke vyks akcija  „BŪK SAUGUS, ATSARGUS IR SVEIKAS“. Akcija skirta atkreipti įvairių eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti ryškiaspalves liemenes, naudoti atšvaitus, segėti saugos diržus, būti atidiems ir gerbti vieniems kitus kelyje.

Akcijos renginio vietoje veiks saugos diržų imitavimo demonstravimo ir automobilio apsivertimo įrenginiai, kuriuose dalyviai galės išbandyti saugos diržų efektyvumą ir suprasti jų svarbą, taip pat dalyviai bus supažindinami su įvairiomis saugaus eismo temomis, pvz., kaip taisyklingai naudoti atšvaitus, sužinoti, koks turi būti techniškai tvarkingas dviratis bei prisiminti dviratininkų saugaus eismo taisykles. Atėjusiems į akciją žmonėms bus priminta, kaip taisyklingai teikti pirmąją pagalbą, apsauginio šalmo svarba ir pan.

Dėmesys bus skiriamas ir paspirtukų vairuotojams, atkreipiant dėmesį į svarbiausius šių transporto priemonių saugaus dalyvavimo eisme aspektus. Dalyviai savo žinias apie saugų eismą galės pademonstruoti spręsdami kryžiažodžius, dalyvaudami viktorinose, o geriausiai mokantiems Kelių eismo taisykles bus skirti specialūs prizai, kurie ne tik primins apie dalyvavimą renginyje, bet ir pravers saugiam dalyvavimui eisme.

Saugaus eismo propagavimo akcijos „Būk saugus, atsargus ir sveikas“ organizatorė – AB Lietuvos automobilių kelių direkcija. Pagrindiniai akcijos partneriai – Utenos apskr. VPK Anykščių rajonas PK, Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras, Panevėžio priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Anykščių priešgaisrinė gelbėjimo tarnyba.

Skip to content