PRADEDAMAS TREČIASIS KARANTINO ŠVELNINIMO ETAPAS
Atsižvelgiant į epidemiologinę situaciją šalyje, Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) siūlymu, Vyriausybė šiandien priėmė sprendimą dar labiau švelninti karantino sąlygas šalyje. Atveriamos platesnės galimybės organizuoti laisvalaikio užsiėmimus, išvykti iš šalies (nuo gegužės 4 d.), taip pat atnaujinti sveikatos paslaugų teikimą.
Daugiau apie tai skaitykite čia: http://sam.lrv.lt/…/pradedamas-treciasis-karantino-svelnini…