Menu Close

Susitikimas su Mačionių kaimo bendruomene

Liepos 11 d. Mačionių kaimo bendruomenėje vyko sveikatai palankios mitybos ir šiaurietiškojo ėjimo teorinės bei praktinės paskaitos. Į užsiėmimus susirinko ir jauni, ir garbingo amžiaus gyventojai, kurie neabejingi savo sveikatai.

Visiems susirinkusiems atlikome kūno sudėties analizę, specialistė konsultavo sveikatai palankios mitybos klausimais, diskutavome apie mitybos režimą, sezoninę mitybą, vandens reikšmę žmogaus organizmui, vandens gėrimo taisykles, kalorijas bei pagrindines maisto medžiagas ir jų kiekį kasdienėje mityboje. Išsiaiškinome, koks maistas ar koks jo paruošimo būdas yra kenksmingiausias žmogaus organizmui, suradome puikių sveikesnių alternatyvų ir pažadėjome jomis pasinaudoti. Vyko individualios konsultacijos, kurių metu kiekvienam buvo paaiškinta jo kūno svorio santykinė riebalų ir raumenų dalis, paros kalorijų norma, pateikta patarimų, kaip pakeisti savo mitybą, kad ji taptų naudingesnė mūsų organizmui.

Antroje užsiėmimų dalyje Mačionių kaimo bendruomenės gyventojai buvo supažindinti su šiaurietiškojo ėjimo technika, tinkamų lazdų pasirinkimą, poveikį sveikatai ir daug kitų naudingų dalykų. Visi išėjome į nedidelį žygį aplink Mačionių kaimą, praktiškai susipažinome su šiaurietiškojo ėjimo judesiais ir pasidžiaugėme gražiu saulėlydžiu.

Džiaugiamės, kad Mačionių kaimo gyventojai aktyviai ir noriai domisi sveikatos išsaugojimo ir stiprinimo žiniomis, siekia jas pritaikyti savo aplinkoje. Aptarėmė tolesnius planus ir susitikimus, jų bus tikrai ne vienas! Ačiū Jums ir gražias emocijas ir mums visiems naudingai praleistą vakarą!

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą