Menu Close

DARBUOTOJŲ KOMPETENCIJOS PSICHIKOS SVEIKATOS SRITYJE DIDINIMO PROGRAMA

Anykščių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia Anykščių rajono įmones dalyvauti darbuotojų kompetencijos psichikos sveikatos srityje didinimo programoje.

Mokymų tikslas – didinti darbdavių ir darbuotojų žinias apie psichikos sveikatą darbe ir stiprinti jų kompetenciją psichikos sveikatos srityje, pagrindinį dėmesį skiriant darbuotojų atsparumo psichikos sveikatos rizikos veiksniams didinimui ir psichosocialinės aplinkos darbovietėse gerinimui.

Asmens kompetencija psichikos sveikatos srityje – asmens gebėjimas praktiškai pritaikyti žinias ir nuostatas, reikalingas gerai psichikos sveikatai užtikrinti ir palaikyti.

Darbdavių dalyvavimas mokymuose yra savanoriškas. Kviečiame darbdavius dalyvauti mokymuose arba darbdaviai gali patys kreiptis į Biurą dėl dalyvavimo mokymuose.

Mokymai organizuojami šia tvarka:

  • Bendra mokymų trukmė nuo 32-40 val. Ne mažiau kaip puse mokymo laiko skiriama dalyvių praktiniams įgūdžiams formuoti.
  • Mokymai vykdomi taikant gerąją praktiką, moksliniais tyrimais pagrįstas ir (ar) tarptautinių organizacijų rekomenduotas metodikas, kurias parenka mokymų komanda.
  • Mokymų grupė iki 20 asmenų:
  1. jeigu darbdavys yra įdarbinęs iki 49 darbuotojų (imtinai) ir darbdavys nori dalyvauti mokymuose, minimalus mokymų dalyvių grupės skaičius yra 8, o didžiausias – 20;
  2. jeigu darbdavys yra įdarbinęs daugiau kaip 50 darbuotojų ir darbdavys nori dalyvauti mokymuose, minimalus mokymų dalyvių grupės skaičius yra 12, o didžiausias – 20;
  • Mokymus įgyvendina komanda, kurią sudaro: psichologas ir profesinės sveikatos specialistas.

Programa vykdoma vadovaujantis Psichikos sveikatos kompetencijų didinimo įmonių darbuotojams tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministro 2019 m. gegužės 17 d. įsakymu Nr. V-590.

Detalesnė informacija apie vykdomą programą čia.

Dalyvavimas nemokamas. Daugiau informacijos teikiame telefonu 8 640 41123 arba el. p. vsbiuras.anyksciai@gmail.com

 

Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą