Kartu su Švietimo, mokslo ir sporto ministerija inicijuojame nemokamus naminių žingsnių iššūkius klasėms! Dalinkitės ir kvieskite jungtis visus šalies mokinius bei mokytojus.
Projekto tikslas – paskatinti moksleivių fizinį aktyvumą karantino metu, padėti klasės draugams kartu siekti bendro tikslo, o kartu ir suteikti papildomų naudingų įrankių į nuotolinį mokymą perėjusiems mokytojams. 🤓💪
Nemokamą registraciją ir visą informaciją rasite čia: https://walk15.lt/
Bendraklasiai junkitės! Kartu žingsnius rinkti bus kur kas smagiau! 💜