MIELI MOKYTOJAI IR MOKSLEIVIAI,
Dėl COVID – 19 plitimo nuo kovo 16 d. Lietuvoje paskelbtas karantinas, o nuo kovo 30 d. visos švietimo ir ugdymo institucijos perėjo prie nuotolinio mokymosi. Tai visiškai pakeitė mūsų šalyje įprastą mokymo/si procesą, sukėlė jums naujus iššūkius ir paveikė Jūsų savijautą.
KTU ir VDU mokslininkių komanda siekia atskleisti kaip Jūs jaučiatės nuotolinio mokymosi metu ir atlieka pedagogų bei moksleivių nuo 16 m. tyrimą.
Kviečiame dalyvauti tyrime, kiekvieno iš Jūsų atsakymai yra labai svarbūs 🤗.
Anketa mokytojams: https://www.surveymonkey.com/r/EDU-gero
Anketa moksleiviams: https://www.surveymonkey.com/r/EDU-gero-moksleiviams