Menu Close

INICIATYVA SENJORAMS – „SOCIALINIS RECEPTAS”

Nuo š. m. kovo mėn. Anykščių rajono savivaldybėje bus įgyvendinama „Socialinio recepto“ iniciatyva,  siekiant pagerinti senatvės pensijos amžiaus sulaukusių asmenų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą. Ši iniciatyva skirta senatvės pensijos amžiaus sulaukusiems asmenims siekiant stiprinti jų psichologinę gerovę ir psichikos sveikatą per jų įtraukimą į ilgalaikes nemokamas kultūros, sveikatingumo, neformaliojo švietimo ar kitas bendruomenėje ir savivaldybėje prieinamas veiklas. Iniciatyva siekia įtraukti į veiklas ir kurti socialinius ryšius tarp asmenų patiriančiu vienišumo, atskirties, netekties išgyvenimą, prastą savijautą dėl lėtinių ligų ar kitų fizinės ar psichikos sveikatos sutrikimų, slaugančių to paties amžiaus asmenis ar tiesiog ieškantiems bendravimo.

Dėmesio! Dalyvavimas Socialinio recepto iniciatyvos veiklose yra nemokamas.

Jei Jūs susiduriate su vienišais, atskirtį jaučiančiais, ieškančiais veiklos senjorais, kuriems trūksta bendravimo, maloniai prašome juos nukreipti.

Daugiau informacijos bei registracija telefonu +370 640 41123, arba elektroniniu paštu editajurciukoniene.avsb@gmail.com

Socialinio recepto iniciatyva įgyvendinama pagal LR Sveikatos apsaugos ministro patvirtintą Socialinio recepto iniciatyvos vykdymo tvarkos aprašą.

 

Skip to content