Įvyko Pasaulinei širdies dienai skirtas renginys
Šiandien, rugsėjo 30 d., pakvietėme gyventojus paminėti Pasaulinę širdies dieną. VšĮ Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centre dalyviai turėjo galimybę: atlikti kūno sudėties analizę, pasimatuoti arterinį kraujo spaudimą, pasitikrinti jėgos dydį.
Taip pat buvo pristatyta sveikatos stiprinimo programa, skirta širdies ir kraujagyslių ligų bei cukrinio diabeto profilaktikai.
Džiaugiamės aktyviu bendruomenės dalyvavimu. Širdis yra vienintelė, todėl turime ją saugoti kiekvieną dieną! 
Ačiū VšĮ Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centrui už bendradarbiavimą.






