Menu Close

Konkursai

Svorio metimo akcija „Mesk svorį ir laimėk prizą“

2016 m. kovo 1 d. prasidėjusi ir 3 mėnesius trukusi akcija. Visuomenės sveikatos biuro organizuotos akcijos tikslas – antsvorio mažinimas, įtakojantis įvairių ligų atsiradimą; motyvacijos aktyviai judėti ir tinkamai maitintis skatinimas. Akcijoje galėjo dalyvauti visi norintys, kurių kūno masės indeksas buvo ne mažesnis kaip 27 ir neturintys sveikatos sutrikimų. Per vieną mėnesį buvo leidžiama numesti ne daugiau kaip 5 kg.

Akcija sulaukė 19 susirūpinusių savo antsvoriu dalyvių. Sveikatos biuro specialistės dalyviams teikė individualias konsultacijas apie maistą, mitybos įpročius, fizinio aktyvumo krūvį. Dalyviai gavo 7 dienų mitybos planus pagal amžiaus grupes. Dalyviai kiekvieno mėnesio pabaigoje lankydavosi biure, kur būdavo sveriami su kūno sudėties analizatoriumi.

Akciją sėkmingai baigė 11 dalyvių, nuosekliai laikydamiesi tinkamos mitybos ir judėjimo rekomendacijų. Jie pažadėjo ir toliau kontroliuoti savo svorį ir taip gerinti savo sveikatą. Akcijos įgyvendinimo metu iš viso buvo numesta 54,8 kg. Pirmos vietos nugalėtoja per tris mėnesius numetė 14 kilogramų ir 800 gramų, antros vietos nugalėtojas numetė 11 kilogramų 400 gramų ir trečios vietos – 6 kilogramus ir 800 gramų. Dalyviai apdovanoti biuro suvenyrais, o daugiausia kilogramų numetusi dalyvė apdovanota pagrindiniu prizu – numesti kilogramai paversti į eurus, kuriuos dar dauginome iš 10.

Akcijos nugalėtoja džiaugėsi pasiektu rezultatu, pažymėjo, kad žymiai pagerėjo sveikata ir savijauta. Viso pokalbio metu, moterį puošė šypsena. O visiems anykštėnams linkėjo laikytis sveikos gyvensenos principų, būti aktyviais, būtinai būti pozityviai nusiteikusiems ir geranoriškais vieni kitiems.

Sveikiname visus dalyvavusius, linkime Jums stiprios sveikatos, geros nuotaikos ir energijos!

Skip to content