Menu Close

SAUGAUS VANDENS VARTOJIMO REKOMENDACIJOS

💦Vasarą visi daug dažniau rankoje laikome geriamojo vandens buteliuką. Ką svarbu žinoti, tam kad nepakenktume savo sveikatai vartodami vandenį iš plastikinių ar pamėgtų įvairiausių vandens gertuvių ir buteliukų, primena VMVT specialistai:
🚰Akivaizdžiai sunku įvertinti geriamojo vandens kokybę, tačiau atidarius geriamojo vandens buteliuką ir į jį patekus oro, su juo taip pat patenka ir įvairūs mikroorganizmai, kurie gali paveikti vandens kokybę, todėl būtina žinoti, kad geriamasis vanduo turėtų būti skaidrus, bespalvis, neturintis specifinio skonio bei kvapo.
🚰Svarbu žinoti, jog vanduo buteliukuose taip pat turi tinkamumo vartoti terminą, kuris turi būti nurodytas ant produkto pakuotės. Todėl vandenį reikėtų suvartoti iki nurodyto termino.
🚰Nepaisant nurodyto tinkamumo vartoti termino vandenį iš atidaryto buteliuko arba gertuvės, į kurią įsipylėte vandens iš čiaupo rekomenduojama išgerti kaip galima greičiau.
🚰Vandens buteliuką ar gertuvę su vandeniu, rekomenduojama laikyti vėsiai ir saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, vengti jau atidarytą buteliuką ar kitą talpą ilgesniam laikui palikti šiltoje temperatūroje.
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos informacija
Pakeisti teksto dydį
Pakeisti spalvų kontrastą